Donáška balíčkov

jedzBystro

JedzBystro je nový koncept celodenného stravovania, ktorý vyvinula výživová poradkyňa Zuzana Líšková na základe svojich dlhoročných skúseností. JedzBystro ponúka možnosť personalizovaného stravovania na základe individuálnych vstupných údajov (alergií, intolerancií a podobne).

Bystré balíčky od Zuzany Líškovej

Radi vám pomôžeme a pripravíme pre vás zdravé jedlo na celý deň.

My sa postaráme, aby ste mali nutrične vyvážené zdravé jedlo každý deň a vždy čerstvé

Náš kuriér balíček prinesie priamo k vám alebo si jedlo vyzdvihnete u nás v prevádzke.

Nutričná vyváženosť

Menu je presne premyslené a rozložené tak, aby telo každý deň dostalo všetky potrebné živiny, minerály a vitamíny. Pomocou vyváženého jedla tak postupne pomôžeme telu vytvoriť potrebnú rovnováhu, ktorá sa odzrkadlí na všetkých vnútorných procesoch.

Už po krátkom čase na sebe vidíme zmeny v podobe prívalu energie, zníženej únavy, zvýšenej imunity a v neposlednom rade úprave celkovej hmotnosti.

Zvýšený obsah proteínov

Úlohou bielkovín a tukov je okrem iného znižovať glykemickú záťaž prijatej stravy.

Naše jedlo obsahuje oproti bežnej strave viac proteínov a menej sacharidov. Náš vyvážený tanier obsahuje 20-30% bielkovín, 20-30% tukov a 40-50% sacharidov. 

Metabolizmus funguje ideálne, ak mu dávame správne množstvá sacharidov, tukov a bielkovín a rovnaké pomery dodržiavame v každom jedle počas dňa.

Kedy varíme a doručujeme balíčky

Balíčky varíme a rozvážame 5 dní v týždni od pondelka do piatka.

Jedlo varíme a balíme vždy ráno čerstvé. Rozvážame nasledovne:

1. každé ráno (od po do pia) pripravujeme čerstvé balíčky.

2. v čase od 9:00 do 14:00 hod. rozvážame. 

Klient začína obedom, pokračuje večerou a raňajky si odloží na druhý deň. 

Ak to klientovi vyhovuje lepšie, začína v daný deň rozvozu večerou, pokračuje na druhý deň raňajkami a obedom. 

Bohužiaľ, nevieme stanoviť presnú hodinu dovozu vášho balíčka, čas dovozu sa môže líšiť v rámci týždňa. Časy závisia od rozvozovej trasy, dopravnej situácie a dochvíľnosti zákazníkov. 

Objednávanie balíčkov

Balíčky si môžete objednať na 5 dní alebo 20 dní.

Začať môžete kedykoľvek počas týždňa (napr. ak začnete v utorok, skončíte v pondelok a podobne).

Zmeny/zrušenie stravovacích balíčkov

Zmenu adresy doručenia v daný deň je potrebné nahlásiť najneskôr deň vopred SMS/telefonicky na telefónne číslo 0918 719 227najneskôr do 19:00 hodiny. Po uvedenom čase z prevádzkových dôvodov nebude môžné doručiť stravovací balíček na inú adresu, balíček bude doručený na pôvodnú adresu.

V prípade ak by ste chceli zrušiť alebo zmeniť stravovací balíček na nejaký deň,  je potrebné to urobiť  najneskôr do 10:00 hodiny deň vopred, SMS na tel. č. 0918 719 227, mailom na adresu jedzbystro@medibalance.sk. V takomto prípade sa Vám strava za daný deň prekladá na iný deň, ale keď  to tak nestihnete strava Vám žiaľ bude účtovaná v plnej sume.

Obsah balíčka

V našej ponuke nájdete aj celodenné bystré balíčky.

Balíček obsahuje 3 základné hlavné jedlá, raňajky, obed a večeru. Balíčky plus sú určené pre ľudí s väčším energetickým výdajom a pre športovcov. Tie sú obohatené o 2 proteínové snacky denne.

Pozrite si naše príkladné bystré balíčky tu.

Čisté suroviny a varenie "Clean food"

Bystré jedlá sú vyvážené. Suroviny a pomery sú rovrhnuté a nakombinované tak, aby naše telo prijalo všetky potrebné živiny, minerály a vitamíny na zdravé fungovanie.

Bystré jedlá neobsahujú žiadne prídavné látky, polotovary, dipy, omáčky a zmesy. Sú pripravované z čistých surovín dochucované bylinkami a koreninami. Všetko, čo u nás dostanete na tanier je pripravované u nás.

Alergie a intolerancie

V našej každodennej ponuke nájdete jedlá s vylúčením alergénov. V poznámke pri objednávaní uveďte vaše alergie, intolerancie prípadne iné výnimky v rámci stravovania.

Vegetariánske a vegánske balíčky

Každý balíček má aj svoju vege verziu. Stačí, ak si vašu požiadavku označíte v poznámke pri objednávke.

Galéria balíčkov