Donáška balíčkov

jedzBystro

JedzBystro je nový koncept celodenného stravovania, ktorý vyvinula výživová poradkyňa Zuzana Líšková na základe svojich dlhoročných skúseností.

Bystré balíčky od Zuzany Líškovej

Radi vám pomôžeme a pripravíme pre vás zdravé jedlo na celý deň.

My sa postaráme, aby ste mali nutrične vyvážené zdravé jedlo každý deň a vždy čerstvé

Náš kuriér balíček prinesie priamo k vám alebo si jedlo vyzdvihnete priamo u nás.

Nutričná vyváženosť

Menu je presne premyslené a rozložené tak, aby telo každý deň dostalo všetky potrebné živiny, minerály a vitamíny. Pomocou vyváženého jedla tak postupne pomôžeme telu vytvoriť potrebnú rovnováhu, ktorá sa odzrkadlí na všetkých vnútorných procesoch.

Už po krátkom čase na sebe vidíme zmeny v podobe prívalu energie, zníženej únavy, zvýšenej imunity a v neposlednom rade úprave celkovej hmotnosti.

Zvýšený obsah proteínov

Úlohou bielkovín a tukov je okrem iného znižovať glykemickú záťaž prijatej stravy.

Naše jedlo obsahuje oproti bežnej strave viac proteínov a menej sacharidov. Náš vyvážený tanier obsahuje 20-30% bielkovín, 20-30% tukov a 40-50% sacharidov. 

Metabolizmus funguje ideálne, ak mu dávame správne množstvá sacharidov, tukov a bielkovín a rovnaké pomery dodržiavame v každom jedle počas dňa.

Kedy varíme a doručujeme balíčky

Balíčky varíme a rozvážame 5 dní v týždni od pondelka do piatka.

Jedlo varíme vždy ráno čerstvé. Rozvážame od 10:30 do 14:00 hod..

Začínate v pondelok obedom a končíte v sobotu raňajkami. Ak ste zvyknutí obedovať skôr, ako vám privezieme balíček, začnite v pondelok večerou a skončite v sobotu našim obedom.

Bohužiaľ, nevieme stanoviť presnú hodinu dovozu vášho balíčka, čas dovozu sa môže líšiť v rámci týždňa. Časy závisia od rozvozovej trasy, dopravnej situácie a dochvíľnosti zákazníkov. 

Objednávanie balíčkov

Balíčky si môžete objednať na 5 dní alebo 20 dní. Začať môžete kedykoľvek počas týždňa (napr. ak začnete v utorok, skončíte v pondelok a podobne).

Obsah balíčka

V našej ponuke nájdete aj celodenné bystré balíčky.

Balíček obsahuje 3 základné hlavné jedlá, raňajky, obed a večeru. Balíčky plus sú určené pre ľudí s väčším energetickým výdajom a pre športovcov. Tie sú obohatené o 2 proteínové snacky denne.

Pozrite si naše príkladné bystré balíčky tu.

Čisté suroviny a varenie "Clean food"

Bystré jedlá sú vyvážené. Suroviny a pomery sú rovrhnuté a nakombinované tak, aby naše telo prijalo všetky potrebné živiny, minerály a vitamíny na zdravé fungovanie.

Bystré jedlá neobsahujú žiadne prídavné látky, polotovary, dipy, omáčky a zmesy. Sú pripravované z čistých surovín dochucované bylinkami a koreninami. Všetko, čo u nás dostanete na tanier je pripravované u nás.

Alergie a intolerancie

V našej každodennej ponuke nájdete jedlá s vylúčením alergénov. V poznámke pri objednávaní uveďte vaše alergie, intolerancie prípadne iné výnimky v rámci stravovania.

Vegetariánske balíčky

Každý balíček má aj svoju vege verziu. Stačí, ak si vašu požiadavku označíte v poznámke pri objednávke.

Galéria balíčkov